Kitaplar Tasarım

Favori Kitaplıklar 8

Herkese merhaba! 🙂 KahveKediKitap sosyal medya hesaplarında sizlerle en çok içimi açan, bizlere fikir verebilecek, güzel dekorasyon detaylarına sahip kitaplıkları paylaşmaya gayret ediyorum. Bence insanlar kitaplıklara ve kitapçılara da aynı bir manzaraya baktıkları gibi keyifle bakabilmeli, nasıl bir manzara fotoğrafı gördüğümüzde içimiz açılıyorsa kitaplık fotoğrafları da içimizi açmalı, bizi okumaya teşvik etmeli. İşte bu sebepten dolayı 8. favori kitaplıklar bölümüne geldik. 🙂 Eğer benim de kitaplığım, okuma alanım güzel fikir verebilir diyorsanız Facebook ve Instagram hesaplarından benimle paylaşabilirsiniz. Böylelikle hem buradan hem de sosyal medyadan ben de paylaşabilirim. Sizin kitaplığınızda ilham aldıklarımız arasına girebilir.

okumadığımız kitaplarımızı paylaşabileceğimiz, sokaklarda böyle şirin noktalar olsa güzel olmaz mıydı?

 

acaba birkaç minder alabilir miyiz? 🙂

 

Bu çok eski bir fotoğraf. Ülke ve hastanenin adını unuttum. Ama okuduğumda hastalara terapi amaçlı hastane içinde kullanılan seyyar bir kitaplık projesi olduğunu öğrenmiş ve çok beğenmiştim.

 

 

Bugün funko’suz bir kitaplık düşünemiyoruz değil mi 😛

 

You Might Also Like

2 Yorum

 • Reply
  Ezgi
  19 Mart 2018 at 5:43 PM

  İnstagramda da çok severek takip ediyorum, kesinlikle bana huzur veriyor kütüphaneye bakmak, kütüphaneye gitmek ya da evde bolca kitap olması

  • Reply
   KahveKediKitap
   29 Mart 2018 at 11:13 AM

   Çok teşekkür ederim, fırsat buldukça bir şeyler paylaşmaya gayret ediyorum ^_^ Bu arada ben de sizi severek takip ediyorum 😉 sevgiler!

  Bir yorum yazın: