Genel Yaşanmalı

Kar Tanelerini Hiç Bu Kadar Yakından Gördünüz Mü?

Kışın kış olmasının en güzel yanı olan kar taneleri, doğanın ne kadar harika bir tasarımcı olduğunun en büyük kanıtlarından biri. Peki siz kar tanelerini hiç bu kadar yakından görmüş müydünüz? Eminim çoğunuz yalnızca fotoğraflarda gördüğünüz bu yıldız şeklini çıplak gözle görebilmek için yakından kar tanelerini incelemiştir. Yağan her bir kar tanesinin kendine has bir şekle sahip olarak gelip bizim yanağımıza düştüğünü ve sonra eriyip başka bir forma kavuştuğunu düşünmek güzel bir duygu. Doğadaki döngünün en tatlı hallerinden biri bence.

Dokulara, nesnelere ait makro fotoğraflar her zaman çok ilgimi çekmiştir. Rus fotoğrafçı Alexey Kljatov harika fotoğrafçılığıyla bizlere bambaşka bir doyum yaşatıyor. Sevdiğimiz bir şeyi çok daha yakından tanıyabilme şansı. Kendisini amatör fotoğrafçı olarak tanımlıyor ama amatör olan hali buysa profesyonel halini düşünemiyorum kesinlikle çok başarılı olacaktır.

Ben daha fazla teknik detaya girmeyeceğim, ilgilenen arkadaşlar onun blogunu ziyaret edebilir. Oldukça detaylı bir şekilde anlatmış. 💕

 

You Might Also Like

Daha önce yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Bir yorum yazın: